Messaging (7.x-1.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (19 entries)

en: Body
bs: Tijelo

en: Delete
bs: Briši

en: Content
bs: Sadržaj

en: Type
bs: Tip

en: Subject
bs: Naslov

en: Description
bs: Opis

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Date
bs: Datum

en: Message
bs: Poruka

en: none
bs: ništa

en: Name
bs: Ime

en: User
bs: Korisnik

en: Options
bs: Opcije

en: E-mail address
bs: Email adresa

en: System
bs: Sistem

en: Send
bs: Pošalji

en: Messages
bs: Poruke

en: Send method
bs: Metod slanja obavijesti
