Messaging (7.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (33 entries)

en: Body
cs: Text

en: Delete
cs: Smazat

en: Content
cs: Obsah

en: Development
cs: Vývoj

en: Type
cs: Typ

en: Subject
cs: Předmět

en: Description
cs: Popis

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Date
cs: Datum

en: Message
cs: Zpráva

en: none
cs: žádné

en: Name
cs: Jméno

en: General settings
cs: Obecné nastavení

en: Default
cs: Výchozí

en: Mail
cs: E-mail

en: User
cs: Uživatel

en: Options
cs: Možnosti

en: The subject of the message.
cs: Předmět zprávy.

en: Header
cs: Hlavička

en: Footer
cs: Patička

en: Sender
cs: Odesílatel

en: From
cs: Od

en: E-mail address
cs: E-mailová adresa

en: System
cs: Systém

en: Address
cs: Adresa

en: Send
cs: Poslat

en: Method
cs: Metoda

en: Destination
cs: Cíl

en: Messages
cs: Zprávy

en: User name
cs: Uživatelské jméno

en: Simple
cs: Jednoduché

en: Debug
cs: Ladění
