Messaging (7.x-1.0-alpha1) - en to es translation catalogue (38 entries)

en: Body
es: Cuerpo

en: Delete
es: Eliminar

en: Content
es: Contenido

en: Development
es: Desarrollo

en: Type
es: Tipo

en: Subject
es: Asunto

en: Description
es: Descripción

en: Disabled
es: Desactivado

en: Enabled
es: Activado

en: Date
es: Fecha

en: Test
es: Prueba

en: Message
es: Mensaje

en: none
es: ninguno

en: Name
es: Nombre

en: General settings
es: Configuración general

en: Default
es: Predeterminado

en: Mail
es: Correo

en: User
es: Usuario

en: Options
es: Opciones

en: The subject of the message.
es: El asunto del mensaje.

en: Header
es: Encabezado

en: Footer
es: Pie de página

en: Sender
es: Remitente

en: From
es: De

en: E-mail address
es: Dirección de correo electrónico

en: System
es: Sistema

en: Address
es: Dirección

en: Send
es: Enviar

en: Method
es: Método

en: Destination
es: Destino

en: Messages
es: Mensajes

en: User name
es: Nombre de usuario

en: Debug
es: Depurar

en: Send method
es: Método de envío

en: View message
es: Ver mensaje

en: Debug mode
es: Mode de depuración

en: The body of the message.
es: El cuerpo del mensaje.

en: The date the message was sent.
es: La fecha en que se envió el mensaje.
