Messaging (7.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (31 entries)

en: Body
et: Sisu

en: Delete
et: Kustuta

en: Content
et: Sisu

en: Development
et: Arendus

en: Type
et: Liik

en: Subject
et: Teema

en: Description
et: Kirjeldus

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Date
et: Kuupäev

en: Message
et: Teade

en: none
et: puudub

en: Name
et: Nimi

en: General settings
et: Üldised seaded

en: Default
et: Vaikimisi

en: Mail
et: E-post

en: User
et: Kasutaja

en: Options
et: Valikud

en: The subject of the message.
et: Sõnumi teemarida.

en: Header
et: Päis

en: Footer
et: Jalus

en: Sender
et: Saatja

en: From
et: Kellelt

en: E-mail address
et: E-posti aadress

en: System
et: Süsteem

en: Address
et: Aadress

en: Send
et: Saada

en: Method
et: Meetod

en: Destination
et: Sihtpunkt

en: User name
et: Kasutajanimi

en: Debug
et: Siluma
