Messaging (7.x-1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (33 entries)

en: Body
fi: Sisältö

en: Delete
fi: Poista

en: Content
fi: Sisältö

en: Development
fi: Kehitys

en: Type
fi: Tyyppi

en: Subject
fi: Aihe

en: Description
fi: Kuvaus

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Date
fi: Päivämäärä

en: Test
fi: Testi

en: Message
fi: Viesti

en: none
fi: ei yhtään

en: Name
fi: Nimi

en: General settings
fi: Yleiset asetukset

en: Default
fi: Oletus

en: Mail
fi: Sähköposti

en: User
fi: Käyttäjä

en: Options
fi: Valinnat

en: The subject of the message.
fi: Viestin aihe.

en: Header
fi: Otsikko

en: Footer
fi: Alatunniste

en: From
fi: Lähettäjä

en: E-mail address
fi: Sähköpostiosoite

en: System
fi: Järjestelmä

en: Address
fi: Osoite

en: Send
fi: Lähetä

en: Method
fi: Tapa

en: Destination
fi: Kohde

en: Debug
fi: Muokkaa

en: Send method
fi: Lähetystapa

en: Send methods
fi: Lähetystavat

en: Receiver
fi: Saaja
