Messaging (7.x-1.0-alpha1) - en to fil translation catalogue (17 entries)

en: Body
fil: Nilalaman

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Content
fil: Nilalaman

en: Type
fil: Uri

en: Subject
fil: Paksa

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Disabled
fil: Nakahinto

en: Enabled
fil: Gumagana

en: Date
fil: Petsa

en: Message
fil: Mensahe

en: none
fil: wala

en: Name
fil: Pangalan

en: Default
fil: Pamantayan

en: Header
fil: Ulunan

en: Footer
fil: Paanan

en: From
fil: Mula kay

en: E-mail address
fil: E-liham
