Messaging (7.x-1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (23 entries)

en: Body
gl: Corpo

en: Delete
gl: Eliminar

en: Content
gl: Contido

en: Development
gl: Desenvolvemento.

en: Type
gl: Tipo

en: Subject
gl: Asunto

en: Description
gl: Descrición

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Date
gl: Data

en: Message
gl: Mensaxe

en: none
gl: ningún

en: Name
gl: Nome

en: General settings
gl: Configuración xeral

en: Default
gl: Predeterminado

en: User
gl: Usuario/a

en: The subject of the message.
gl: O asunto da mensaxe.

en: Header
gl: Encabezado

en: Footer
gl: Pé

en: From
gl: De

en: E-mail address
gl: Enderezo de correo-e

en: System
gl: Sistema

en: Send
gl: Enviar
