Messaging (7.x-1.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (25 entries)

en: Body
hr: Sadržaj

en: Delete
hr: Izbriši

en: Content
hr: Sadržaj

en: Type
hr: Vrsta

en: Subject
hr: Naslov

en: Description
hr: Opis

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Date
hr: Datum

en: Message
hr: Poruka

en: none
hr: ništa

en: Name
hr: Naziv

en: General settings
hr: Opće postavke

en: Default
hr: Zadano

en: Mail
hr: E-pošta

en: User
hr: Korisnik

en: Options
hr: Opcije

en: The subject of the message.
hr: Naslov poruke.

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Footer
hr: Podnožje

en: From
hr: Od

en: E-mail address
hr: E-mail adresa

en: System
hr: Sustav

en: Send
hr: Poslati

en: Messages
hr: Poruke
