Messaging (7.x-1.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (11 entries)

en: Body
ka: ტანი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Content
ka: შიგთავსი

en: Type
ka: ტიპი

en: Subject
ka: სათაური

en: Description
ka: აღწერა

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Name
ka: სახელი

en: E-mail address
ka: ელფოსტის მისამართი

en: System
ka: სისტემა
