Messaging (7.x-1.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (25 entries)

en: Body
kk: Мазмұны

en: Delete
kk: Өшіру

en: Content
kk: Контент

en: Development
kk: Дамыту

en: Type
kk: Тип

en: Subject
kk: Тақырыбы

en: Description
kk: Сипаттама

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Date
kk: Датасы

en: Test
kk: Тест

en: Message
kk: Хабарлама

en: none
kk: көрсетілмеген

en: Name
kk: Аты

en: General settings
kk: Бас теңшелімдер

en: Default
kk: Стандартты

en: User
kk: Пайдаланушы

en: The subject of the message.
kk: Хаттың тақырыбы

en: Header
kk: Тақырып

en: Footer
kk: Футер

en: From
kk: Кімнен

en: E-mail address
kk: Электрондық мекенжай

en: System
kk: Системасы

en: Send
kk: Жіберіңіз

en: Messages
kk: Хаттар
