Messaging (7.x-1.0-alpha1) - en to km translation catalogue (27 entries)

en: Body
km: តួ

en: Delete
km: លុប

en: Content
km: មាតិកា

en: Development
km: ការ​អភិវឌ្ឍន៍

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Subject
km: ប្រធាន​បទ​

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Test
km: សាក​ល្បង

en: Message
km: សារ

en: none
km: គ្មាន

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: General settings
km: ការ​កំណត់​ទូទៅ

en: Default
km: លំនាំដើម

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Options
km: ជម្រើស

en: The subject of the message.
km: ប្រធាន​បទ​សារ ។

en: Header
km: បឋម​កថា

en: Footer
km: បាតកថា

en: From
km: ពី

en: E-mail address
km: អាសយដ្ឋាន​អ៊ីមែល

en: System
km: ប្រព័ន្ធ

en: Send
km: ផ្ញើ

en: Method
km: វិធី​សាស្ត្រ

en: Debug
km: បំបាត់​កំហុស
