Messaging (7.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (31 entries)

en: Body
lv: Saturs

en: Delete
lv: Dzēst

en: Content
lv: Saturs

en: Development
lv: Izstrāde

en: Type
lv: Veids

en: Subject
lv: Tēma

en: Description
lv: Apraksts

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Date
lv: Datums

en: Test
lv: Tests

en: Message
lv: Ziņojums

en: none
lv: neviens

en: Name
lv: Nosaukums

en: General settings
lv: Vispārējie uzstādījumi

en: Default
lv: Noklusētā vērtība

en: Mail
lv: Pasts

en: User
lv: Lietotājs

en: Options
lv: Opcijas

en: The subject of the message.
lv: Ziņojuma tēma.

en: Header
lv: Galvene

en: Footer
lv: Kājene

en: From
lv: No

en: E-mail address
lv: E-pasta adrese

en: System
lv: Sistēma

en: Address
lv: Adrese

en: Send
lv: Sūtīt

en: Method
lv: Veids

en: User name
lv: Lietotāja vārds

en: Debug
lv: Atkļūdot

en: Send method
lv: Nosūtīšanas veids
