Messaging (7.x-1.0-alpha1) - en to ml translation catalogue (15 entries)

en: Body
ml: ഘടന

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: Type
ml: തരം

en: Subject
ml: വിഷയം

en: Description
ml: വിവരണം

en: Disabled
ml: സജ്ജീകരിക്കാത്തത്

en: Enabled
ml: സജ്ജമാക്കി

en: Date
ml: തിയ്യതി

en: Message
ml: സന്ദേശം

en: none
ml: ഒന്നുമില്ല

en: Name
ml: പേര്

en: User
ml: ഉപയോക്താവ്

en: E-mail address
ml: ഇ-മെയില്‍ വിലാസം

en: System
ml: സിസ്റ്റം
