Messaging (7.x-1.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (17 entries)

en: Body
nn: Brødtekst

en: Delete
nn: Slett

en: Content
nn: Innhald

en: Subject
nn: Emne

en: Description
nn: Beskriving

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Date
nn: Dato

en: Message
nn: Melding

en: none
nn: ingen

en: Name
nn: Namn

en: Default
nn: Standard

en: User
nn: Brukar

en: Header
nn: Topptekst

en: From
nn: Frå

en: E-mail address
nn: E-postadresse

en: Address
nn: Adresse
