Messaging (7.x-1.0-alpha1) - en to pa translation catalogue (16 entries)

en: Body
pa: ਮੁੱਖ ਭਾਗ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Subject
pa: ਵਿਸ਼ਾ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Disabled
pa: ਆਯੋਗ

en: Date
pa: ਮਿਤੀ

en: Message
pa: ਸੰਦੇਸ਼

en: none
pa: ਕੋਈ ਨਹੀਂ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Default
pa: ਮੂਲ

en: User
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: Header
pa: ਹੈੱਡਰ

en: From
pa: ਵਲੋਂ

en: E-mail address
pa: ਈ-ਮੇਲ ਐਡਰੈੱਸ
