Messaging (7.x-1.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (26 entries)

en: Body
sl: Vsebina

en: Delete
sl: Izbriši

en: Content
sl: Vsebine

en: Development
sl: Razvoj

en: Type
sl: Tip

en: Subject
sl: Zadeva

en: Description
sl: Opis

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Date
sl: Datum

en: Message
sl: Sporočilo

en: none
sl: nič

en: Name
sl: Ime

en: General settings
sl: Splošne nastavitve

en: Default
sl: Privzeto

en: User
sl: Uporabnik

en: Options
sl: Možnosti

en: The subject of the message.
sl: Zadeva sporočila.

en: Header
sl: Glava

en: Footer
sl: Noga

en: From
sl: Od

en: E-mail address
sl: Elektronski naslov

en: System
sl: Sistem

en: Send
sl: Pošlji

en: Method
sl: Metoda

en: Debug
sl: Razhroščevanje
