Messaging (7.x-1.0-alpha1) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Default
sr: Подразумевано

en: E-mail address
sr: Адреса електронске поште
