Messaging (7.x-1.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (25 entries)

en: Body
ta: பொருள் விரிவாக்கம்

en: Delete
ta: அழி

en: Content
ta: உள்ளடக்கம்

en: Development
ta: உருவாக்கம்

en: Type
ta: வகை

en: Subject
ta: பொருள்

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Date
ta: தேதி

en: Test
ta: சோதனை

en: Message
ta: செய்தி

en: none
ta: இல்லை

en: Name
ta: பெயர்

en: Default
ta: இயல்பான

en: User
ta: பயனர்

en: Options
ta: தெரிவுகள்

en: The subject of the message.
ta: மின்னஞ்சலின் பொருள்

en: Header
ta: தலைப்பகுதி

en: Footer
ta: கீழ்பகுதி

en: From
ta: அனுப்புநர்

en: E-mail address
ta: மின்னஞ்சல் முகவரி

en: System
ta: கட்டமைப்பு

en: Send
ta: அனுப்புக

en: Method
ta: முறை
