Messaging (7.x-1.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Default
ug: كۆڭۇلدىكى

en: From
ug: يوللىغۇچى

en: E-mail address
ug: ئې-خەت ئادرىسى

en: System
ug: سېستىما

en: Send
ug: يوللاش
