Messaging (7.x-1.0-alpha2) - en to cy translation catalogue (24 entries)

en: Body
cy: Corff

en: Delete
cy: Dileu

en: Content
cy: Cynnwys

en: Type
cy: Math

en: Subject
cy: Testun

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Date
cy: Dyddiad

en: Message
cy: Neges

en: none
cy: dim

en: Name
cy: Enw

en: General settings
cy: Gosodiadau cyffredinol

en: Default
cy: Diofyn

en: User
cy: Defnyddiwr

en: Options
cy: Dewisiadau

en: The subject of the message.
cy: Pwnc y neges.

en: Header
cy: Pennawd

en: Footer
cy: Troedyn

en: From
cy: Gan

en: E-mail address
cy: Cyfeiriad e-bost

en: Address
cy: Cyfeiriad

en: Send
cy: Anfon

en: Method
cy: Dull
