Messaging (7.x-1.0-alpha2) - en to dz translation catalogue (17 entries)

en: Body
dz: མ་གཟུགས།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Subject
dz: དོན་ཚན།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Disabled
dz: ལྕོགས་མིན།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Date
dz: ཚེས་གྲངས།

en: Message
dz: འཕྲིན་དོན།

en: none
dz: གང་ཡང་མེནམ།

en: Name
dz: མིང་།

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Header
dz: མགོ་ཡིག།

en: From
dz: ལས་

en: E-mail address
dz: གློག་འཕྲིན་གྱི་ཁ་བྱང།
