Messaging (7.x-1.0-alpha2) - en to eo translation catalogue (23 entries)

en: Body
eo: Korpo

en: Delete
eo: Forigu

en: Content
eo: Enhavo

en: Type
eo: Tipo

en: Subject
eo: Temo

en: Description
eo: Priskribo

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Date
eo: Dato

en: Message
eo: Mesaĝo

en: none
eo: neniu

en: Name
eo: Nomo

en: General settings
eo: Ĝeneralaj agordoj

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Mail
eo: Retpoŝto

en: User
eo: Uzanto

en: The subject of the message.
eo: La temo de la mesaĝo.

en: Header
eo: Kaplinio

en: Footer
eo: Piedlinio

en: From
eo: De

en: E-mail address
eo: Retpoŝtadreso

en: System
eo: Sistemo

en: Send
eo: Sendu
