Messaging (7.x-1.0-alpha2) - en to eu translation catalogue (39 entries)

en: Body
eu: Gorputza

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Content
eu: Edukia

en: Development
eu: Garapena

en: Type
eu: Mota

en: Subject
eu: Gaia

en: Description
eu: Azalpena

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Date
eu: Data

en: Message
eu: Mezua

en: none
eu: bat ere ez

en: Name
eu: Izena

en: General settings
eu: Ezarpen orokorrak

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Mail
eu: Posta

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Options
eu: Aukerak

en: The subject of the message.
eu: Mezuaren gaia

en: Header
eu: Goiburua

en: Footer
eu: Orri-oina

en: Sender
eu: Bidaltzailea

en: From
eu: Nondik

en: E-mail address
eu: Helb. elek.

en: System
eu: Sistema

en: Address
eu: Helbidea

en: Send
eu: Bidali

en: Method
eu: Metodoa

en: Messaging
eu: Mezularitza

en: Destination
eu: Helbidea

en: Messages
eu: Mezuak

en: User name
eu: Erabiltzaile izena

en: Simple
eu: Sinplea

en: Debug
eu: Araztu

en: Send method
eu: Bidalketa metodoa

en: Messaging & Notifications
eu: Mezuak eta jakinarazpenak

en: Send methods
eu: Bidalketa metodoak

en: No pending messages
eu: Ez duzu mezurik

en: Receiver
eu: Jasotzailea
