Messaging (7.x-1.0-alpha2) - en to is translation catalogue (23 entries)

en: Body
is: Skrokkur

en: Delete
is: Strika

en: Content
is: Innihald

en: Type
is: Slag

en: Subject
is: Yvirskrift

en: Description
is: Lýsing

en: Disabled
is: Óvirkjað

en: Enabled
is: Virkjað

en: Date
is: Dagfesting

en: Message
is: Boð

en: none
is: eingin

en: Name
is: Navn

en: General settings
is: Almennar setingar

en: Default
is: Standard

en: Mail
is: Teldupostur

en: User
is: Brúkari

en: Options
is: Setingar

en: The subject of the message.
is: Evnið hjá boðunum.

en: Header
is: Síðuhøvd

en: Footer
is: Síðufótur

en: From
is: Frá

en: E-mail address
is: Teldupost-adressa

en: System
is: Kervi
