Messaging (7.x-1.0-alpha2) - en to gu translation catalogue (23 entries)

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Development
gu: વિકાસ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Subject
gu: વિષય

en: Description
gu: વર્ણન

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Date
gu: તારીખ

en: Test
gu: પરીક્ષણ

en: Message
gu: સંદેશ

en: Name
gu: નામ

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Mail
gu: મેઇલ

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Options
gu: વિકલ્પો

en: E-mail address
gu: ઈન્ટરનેટ પત્ર વ્યવહારનું સરનામું

en: Send
gu: મોકલો

en: Method
gu: પદ્ધતિ

en: Destination
gu: લક્ષ્યસ્થાન

en: Messages
gu: સંદેશાઓ

en: User name
gu: વપરાશકર્તાનુ નામ
