Messaging (7.x-1.0-alpha2) - en to mn translation catalogue (23 entries)

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Delete
mn: Устгах

en: Content
mn: Агуулга

en: Development
mn: Хөгжүүлэлт

en: Type
mn: Төрөл

en: Subject
mn: Гарчиг

en: Description
mn: Тайлбар

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Date
mn: Огноо

en: Message
mn: Зурвас

en: none
mn: хоосон

en: Name
mn: Нэр

en: Default
mn: Анхны утга

en: Mail
mn: Шуудан

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Options
mn: Сонголтууд

en: The subject of the message.
mn: Мэдээний агуулга.

en: Header
mn: Толгой хэсэг

en: Footer
mn: Хөлийн хэсэг

en: E-mail address
mn: Цахим шуудангийн хаяг

en: System
mn: Систем

en: Send
mn: Илгээх
