Messaging (7.x-1.0-alpha2) - en to my translation catalogue (21 entries)

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Subject
my: အကြောင်း

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Message
my: သတင်း

en: none
my: ဘာတခုမှမရှိ

en: Name
my: အမည်

en: General settings
my: အထွေထွေ အထိန်းအချုပ်များ

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Options
my: ရွေးချယ်နိုင်သည့်အရာများ

en: Header
my: ခေါင်းပိုင်း

en: Footer
my: ခြေပိုင်း

en: From
my: မှ

en: E-mail address
my: အီးမေးလ်လိပ်စာ

en: System
my: စနစ်

en: Address
my: လိပ်စာ

en: Simple
my: ရိုးရိုးသာမာန်
