Messaging (7.x-1.0-alpha2) - en to or translation catalogue (10 entries)

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Type
or: ପ୍ରକାର

en: Subject
or: ବିଷୟ

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Disabled
or: ନିଷ୍କ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: Enabled
or: ସକ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: none
or: କିଛି ନୁହଁ

en: Default
or: ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ

en: The subject of the message.
or: ସନ୍ଦେଶ ର ବିଷୟ

en: E-mail address
or: ଇ-ମେଲ ଠିକଣା
