Messaging (7.x-1.0-alpha2) - en to os translation catalogue (15 entries)

en: Body
os: Мидис

en: Delete
os: Аппар

en: Content
os: Мидис

en: Development
os: Райрæзт

en: Type
os: Тип

en: Subject
os: Темæ

en: Description
os: Афыст

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Enabled
os: Иу у

en: Date
os: Датæ

en: Test
os: Тест

en: Message
os: Хъусинаг

en: none
os: нæй

en: Name
os: Ном

en: Default
os: Æнæивд
