Messaging (7.x-1.0-alpha2) - en to ps translation catalogue (17 entries)

en: Body
ps: تنه

en: Delete
ps: ړنګول

en: Content
ps: منځپانګه

en: Type
ps: بڼه

en: Subject
ps: موضوع

en: Description
ps: سپړنه

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Date
ps: نيټه

en: Message
ps: پيغام

en: Name
ps: نوم

en: Default
ps: تلواله

en: Mail
ps: بریښنالیک

en: User
ps: غړی

en: Header
ps: سرۍ

en: Footer
ps: پښۍ

en: System
ps: سيستم

en: User name
ps: کارن نوم
