Messaging (7.x-1.0-alpha2) - en to si translation catalogue (13 entries)

en: Body
si: බඳ

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Development
si: සංවර්ධනය

en: Type
si: වර්ගය

en: Subject
si: කාරණය

en: Description
si: විස්තරය

en: Disabled
si: අක්‍රීය කර ඇත

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Date
si: දිනය

en: Name
si: නම

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා

en: E-mail address
si: ඊ-මේල් ලිපිනය
