Messaging (7.x-1.0-alpha2) - en to sq translation catalogue (22 entries)

en: Body
sq: Trupi

en: Delete
sq: Fshij

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Type
sq: Lloji

en: Subject
sq: Subjekti

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Date
sq: Data

en: Message
sq: Mesazhi

en: none
sq: asnjë

en: Name
sq: Emri

en: General settings
sq: Rregullimet e përgjithshme

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: User
sq: Përdoruesi

en: The subject of the message.
sq: Subjekti i mesazhit.

en: Header
sq: Titulli

en: Footer
sq: Fund'faqe

en: From
sq: Nga

en: E-mail address
sq: E-mail adresa

en: System
sq: Sistemi

en: Send
sq: Dërgo
