Messaging (7.x-1.0-alpha2) - en to ur translation catalogue (13 entries)

en: Body
ur: متن

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Content
ur: متن

en: Development
ur: ڈویلپمنٹ

en: Type
ur: قِسم

en: Subject
ur: موضوع

en: Description
ur: وضاحت

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Enabled
ur: فعال

en: none
ur: کوئی نہیں

en: Default
ur: طے شدہ

en: Mail
ur: مراسلہ

en: E-mail address
ur: ای-میل ایڈریس
