Messaging (7.x-1.0-alpha2) - en to vi translation catalogue (38 entries)

en: Body
vi: Nội dung

en: Delete
vi: Xóa

en: Content
vi: Nội dung

en: Development
vi: Phát triển

en: Type
vi: Kiểu

en: Subject
vi: Tiêu đề

en: Description
vi: Mô tả

en: Disabled
vi: Tắt

en: Enabled
vi: Bật

en: Date
vi: Ngày tháng

en: Test
vi: Thử nghiệm

en: Message
vi: Thông điệp

en: none
vi: không có

en: Name
vi: Tên

en: General settings
vi: Thiết lập chung

en: Default
vi: Mặc định

en: Mail
vi: Thư

en: User
vi: Người dùng

en: Options
vi: Tùy chọn

en: The subject of the message.
vi: Chủ đề của thông điệp.

en: Header
vi: Tiêu đề

en: Footer
vi: Phần chân

en: Sender
vi: Người gửi

en: From
vi: Từ

en: E-mail address
vi: Địa chỉ e-mail

en: System
vi: Hệ thống

en: Address
vi: Địa chỉ

en: Send
vi: Gửi

en: Method
vi: Phương thức

en: Destination
vi: Nơi đến

en: Messages
vi: Thông báo

en: Object
vi: Đối tượng

en: User name
vi: Tên người dùng

en: Simple
vi: Đơn giản

en: Debug
vi: Tìm lỗi

en: Send method
vi: Phương thức gửi

en: Messaging & Notifications
vi: nhận thông báo qua email

en: Array
vi: Mảng
