Messaging (7.x-1.0-alpha2) - en to az translation catalogue (24 entries)

en: Body
az: Tərkib

en: Delete
az: Sil

en: Content
az: Məzmun

en: Development
az: Develop

en: Type
az: Növ

en: Subject
az: Mövzu

en: Description
az: İzahat

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Date
az: Tarix

en: Message
az: Mesaj

en: none
az: yoxdur

en: Name
az: Ad

en: Default
az: Susmaya görə

en: User
az: İstifadəçi

en: Options
az: Seçimlər

en: The subject of the message.
az: Mesajın mövzusu.

en: Header
az: Başlıq

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: From
az: Kimdən

en: System
az: Sistem

en: Messages
az: Mesajlar

en: User name
az: İstifadəçi adı

en: Debug
az: Debaq
