Messaging (7.x-1.0-alpha2) - en to ca translation catalogue (37 entries)

en: Body
ca: Cos

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Content
ca: Contingut

en: Development
ca: Desenvolupament

en: Type
ca: Tipus

en: Subject
ca: Assumpte

en: Description
ca: Descripció

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Date
ca: Data

en: Test
ca: Prova

en: Message
ca: Missatge

en: none
ca: cap

en: Name
ca: Nom

en: General settings
ca: Paràmetres generals

en: Default
ca: Per defecte

en: Mail
ca: Correu

en: User
ca: Usuari

en: Options
ca: Opcions

en: The subject of the message.
ca: L'assumpte del missatge.

en: Header
ca: Capçalera

en: Footer
ca: Peu

en: Sender
ca: Remitent

en: From
ca: De

en: E-mail address
ca: Adreça de correu electrònic

en: System
ca: Sistema

en: Address
ca: Adreça

en: Send
ca: Enviar

en: Method
ca: Mètode

en: Destination
ca: Destí

en: Messages
ca: Missatges

en: User name
ca: Nom d'usuari

en: Debug
ca: Depuració

en: Send method
ca: Mètode d'enviament

en: Messaging & Notifications
ca: Missatgeria i Notificacions

en: Array
ca: Matriu

en: Test message
ca: Missatge de proves
