Messaging (7.x-1.0-alpha2) - en to hy translation catalogue (23 entries)

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Development
hy: Ծրագրավորում

en: Type
hy: Տեսակ

en: Subject
hy: Թեմա

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: none
hy: ոչ մի

en: Name
hy: Անուն

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Mail
hy: Փոստ

en: User
hy: Օգտագործող

en: Options
hy: Ընտրանքներ

en: The subject of the message.
hy: Հաղորդագրության թեման։

en: Footer
hy: Էջի ներքևի հատված

en: From
hy: Ում կողմից

en: E-mail address
hy: Էլ-փոստի հասցեն

en: System
hy: Համակարգ

en: Send
hy: Ուղարկել
