Messaging (7.x-1.0-alpha2) - en to oc translation catalogue (32 entries)

en: Body
oc: Còs

en: Delete
oc: Suprimir

en: Content
oc: Contengut

en: Development
oc: Desvolopament

en: Type
oc: Tipe

en: Subject
oc: Objècte

en: Description
oc: Descripcion

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: Date
oc: Data

en: Test
oc: Testar

en: Message
oc: Messatge

en: none
oc: pas cap

en: Name
oc: Nom

en: General settings
oc: Paramètres generals

en: Default
oc: Per defaut

en: Mail
oc: Corrièrs electronic

en: User
oc: Utilizaire

en: Options
oc: Opcions

en: The subject of the message.
oc: Lo subjècte del messatge.

en: Header
oc: Entèsta

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: From
oc: De

en: E-mail address
oc: Adreça de corrièr electronic

en: System
oc: Sistèma

en: Address
oc: Adreça

en: Send
oc: Mandar

en: Method
oc: Metòde

en: Messages
oc: Messatges

en: Debug
oc: Depuracion

en: Debug mode
oc: Mòde debug

en: Array
oc: tablèu (Array)
