Messaging (7.x-1.0-alpha2) - en to ro translation catalogue (32 entries)

en: Body
ro: Conținut

en: Delete
ro: Șterge

en: Content
ro: Conținut

en: Development
ro: Dezvoltare

en: Type
ro: Tip

en: Subject
ro: Subiect

en: Description
ro: Descriere

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: Date
ro: Data

en: Message
ro: Mesaj

en: none
ro: nimic

en: Name
ro: Nume

en: General settings
ro: Setări generale

en: Default
ro: Implicit

en: Mail
ro: E-mail

en: User
ro: Utilizator

en: Options
ro: Opţiuni

en: The subject of the message.
ro: Subiectul mesajului.

en: Header
ro: Cap

en: Footer
ro: Subsol

en: Sender
ro: Expeditor

en: From
ro: De la

en: E-mail address
ro: Adresa de e-mail

en: System
ro: Sistem

en: Address
ro: Adresă

en: Send
ro: Trimite

en: Method
ro: Metodă

en: Destination
ro: Destinație

en: Messages
ro: Mesaje

en: User name
ro: Nume utilizator

en: Array
ro: Șir
