Messaging (7.x-1.0-alpha2) - en to sk translation catalogue (41 entries)

en: Body
sk: Text

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Content
sk: Obsah

en: Development
sk: Vývoj

en: Type
sk: Typ

en: Subject
sk: Predmet

en: Description
sk: Popis

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Date
sk: Dátum

en: Message
sk: Správa

en: none
sk: žiadne

en: Name
sk: Názov

en: General settings
sk: Všeobecné nastavenia

en: Default
sk: Predvolené

en: Mail
sk: Pošta

en: User
sk: Používateľ

en: Options
sk: Nastavenia

en: The subject of the message.
sk: Predmet správy.

en: Header
sk: Hlavička

en: Footer
sk: Päta

en: Sender
sk: Odosielateľ

en: From
sk: Od

en: E-mail address
sk: E-mailová adresa

en: System
sk: Systém

en: Address
sk: Adresa

en: Send
sk: Odoslať

en: Method
sk: Metóda

en: Messaging
sk: Správy

en: Destination
sk: Cieľové umiestnenie

en: Messages
sk: Správy

en: User name
sk: Meno používateľa

en: Simple
sk: Jednoduché

en: Debug
sk: Ladenie

en: Send method
sk: Spôsob odosielania

en: Messaging & Notifications
sk: Správy a upozornenia

en: Send methods
sk: Spôsoby odoslania

en: Post message
sk: Poslať správu

en: Message log
sk: Záznam správ

en: Messages for %name
sk: Správy pre %name

en: No logged messages
sk: Žiadne zaznamenané správy
