Meta tags (7.x-1.0-alpha2) - en to ug translation catalogue (23 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Groups
ug: گۇرۇپپىلار

en: Type
ug: تىپى

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Description
ug: بايانى

en: Enable
ug: ئېچىش

en: Disable
ug: تاقاش

en: Article
ug: ماقالە

en: None
ug: يوق

en: This action cannot be undone.
ug: .مەزكۇر مەشغۇلات قايتىلانمايدۇ

en: - None -
ug: يوق

en: Book
ug: كىتاپ

en: Export
ug: ئېكىسپورتلاش

en: All
ug: ھەممە

en: Advanced
ug: تەپسىلىي

en: Blog
ug: بلوگ

en: Defaults
ug: سۈكۈت

en: Front page
ug: باش بەت

en: Revert
ug: ئەسلىگە كەلتۈرۈش

en: People
ug: ئەزالار

en: Website
ug: تور بەت
