Meta tags (7.x-1.0-alpha5) - en to nn translation catalogue (23 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Groups
nn: Grupper

en: Author
nn: Forfattar

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Description
nn: Beskriving

en: Article
nn: Artikkel

en: Edit
nn: Rediger

en: None
nn: Ingen

en: This action cannot be undone.
nn: Denne handlinga kan ikkje gjerast om.

en: - None -
nn: - Ingen -

en: Country
nn: Land

en: Book
nn: Bok

en: Export
nn: Eksporter

en: Save
nn: Lagre

en: Keywords
nn: Nøkkelord

en: All
nn: Alle

en: Blog
nn: Blogg

en: City
nn: By

en: Front page
nn: Framside

en: People
nn: Folk

en: Product
nn: Vare
