Meta tags (7.x-1.0-alpha5) - en to se translation catalogue (11 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Delete
se: Sihko

en: Groups
se: Joavkkut

en: Type
se: Šládja

en: Author
se: Čálli

en: Cancel
se: Hilggo

en: Description
se: Čilgehus

en: Edit
se: Rievdat

en: This action cannot be undone.
se: Dán it sáhte gáhtat

en: Save
se: Vurke

en: All
se: Buot
