Meta tags (7.x-1.0-alpha6) - en to bg translation catalogue (29 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Type
bg: Тип

en: Author
bg: Автор

en: Cancel
bg: Отмени

en: Description
bg: Описание

en: Enable
bg: Активирай

en: Disable
bg: Дезактивирай

en: Article
bg: Статия

en: Edit
bg: Редактирай

en: None
bg: Не

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: - None -
bg: - Не -

en: Country
bg: Страна

en: Book
bg: Книга

en: Export
bg: Експорт

en: Save
bg: Запази

en: Album
bg: Албум

en: Keywords
bg: ключови думи

en: Unknown
bg: Неизвестно

en: All
bg: Всички

en: Blog
bg: Блог

en: Profile
bg: Профил

en: Front page
bg: Начална страница

en: (disabled)
bg: (dдеактивиран)

en: Revert
bg: Връщане

en: People
bg: Потребители

en: Product
bg: Продукт
