Meta tags (7.x-1.0-alpha7) - en to kk translation catalogue (24 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Groups
kk: Группалар

en: Type
kk: Тип

en: Author
kk: Автор

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Description
kk: Сипаттама

en: Enable
kk: Қосылған

en: Disable
kk: Сөндіру

en: Article
kk: Мақала

en: Edit
kk: Өңдеу

en: None
kk: Ешқайсысы

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: - None -
kk: Таңдалмаған

en: Book
kk: Кітап

en: Export
kk: Экспорт

en: Save
kk: Сақтау

en: Keywords
kk: Кілтсөздер

en: Unknown
kk: Белгісіз

en: All
kk: Барлық

en: Blog
kk: Блогі

en: Profile
kk: Профиль

en: Front page
kk: Басты бет
