Meta tags (7.x-1.0-alpha7) - en to kn translation catalogue (37 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Groups
kn: ಸಮೂಹಗಳು

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Author
kn: ಲೇಖಕ

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Enable
kn: ಶಕ್ತಗೊಳಿಸು

en: Disable
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸು

en: Article
kn: ಬರಹ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: This action cannot be undone.
kn: ಈ ಕ್ರಿಯೆ ಶಾಶ್ವತ

en: Country
kn: ಕಂಟ್ರಿ

en: Book
kn: ಪುಸ್ತಕ

en: Export
kn: ರಫ್ತುಮಾಡು

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Album
kn: ಆಲ್ಬಂ

en: Keywords
kn: ಮುಖ್ಯಶಬ್ಧಗಳು

en: Unknown
kn: ಗೊತ್ತಿಲ್ಲದ

en: All
kn: ಎಲ್ಲಾ

en: Advanced
kn: ಸುಧಾರಿತ

en: Game
kn: ಆಟ

en: Bar
kn: ಪಟ್ಟಿ

en: Company
kn: ಕಂಪನಿ

en: Blog
kn: ಬ್ಲಾಗ್

en: Profile
kn: ಪ್ರೊಫೈಲ್‌

en: Defaults
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟುಗಳು

en: Front page
kn: ಮುಖ ಪುಟ

en: Activity
kn: <b>ಚಟುವಟಿಕೆ</b>

en: (disabled)
kn: (ಅಶಕ್ತಗೊಂಡ)

en: Revert
kn: ಮರಳಿಸು

en: People
kn: ಜನರು

en: Global
kn: ಜಾಗತಿಕ

en: Copyright
kn: ಹಕ್ಕು

en: Robots
kn: ರೋಬೋಟ್ಸ್‍
