Meta tags (7.x-1.0-alpha7) - en to ku translation catalogue (25 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Groups
ku: گروپەکان

en: Type
ku: جۆر

en: Author
ku: نووسەر

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Description
ku: دەربارە

en: Enable
ku: چالاککردن

en: Disable
ku: کوژاوە

en: Article
ku: وتار

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: None
ku: هیچ

en: This action cannot be undone.
ku: ئەم کارە یەکجارییە و پەشیمانبوونەوەی تێدا نییە.

en: - None -
ku: - هیچ -

en: Book
ku: پەڕتووک

en: Export
ku: هه‌ناردن

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Unknown
ku: نەزانراو

en: All
ku: هەموو

en: Blog
ku: بڵاگ

en: Profile
ku: زانیاری تایبه‌تی

en: Front page
ku: پەڕەی سەرەتا

en: Revert
ku: بیگەڕێنەوە سەر باری سەرەتایی

en: People
ku: خەڵک
