Meta tags (7.x-1.0-alpha7) - en to sl translation catalogue (22 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Groups
sl: Skupine

en: Type
sl: Tip

en: Author
sl: Avtor

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Description
sl: Opis

en: Article
sl: Članek

en: Edit
sl: Uredi

en: None
sl: Brez

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: Book
sl: Knjiga

en: Export
sl: Izvoz

en: Save
sl: Shrani

en: Keywords
sl: Ključne besede

en: Unknown
sl: Neznan

en: All
sl: Vsi

en: Profile
sl: Profil

en: Front page
sl: Vstopna stran

en: Revert
sl: Povrni

en: People
sl: Uporabniki
