Meta tags (7.x-1.0-alpha8) - en to mn translation catalogue (25 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Groups
mn: Бүлгүүд

en: Type
mn: Төрөл

en: Author
mn: Зохиогч

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Disable
mn: Идэвхигүй байна.

en: Edit
mn: Засварлах

en: None
mn: Байхгүй

en: This action cannot be undone.
mn: Энэ үйлдэлийг буцаах боломжгүй

en: - None -
mn: - Хоосон -

en: Country
mn: Улс

en: Book
mn: Ном

en: Export
mn: Экспорт хийх

en: Save
mn: Хадгалах

en: Keywords
mn: Түлхүүр үг

en: Unknown
mn: Үл мэдэгдэх

en: All
mn: Бүгд

en: Blog
mn: Блог

en: Profile
mn: Хувийн тохиргоо

en: Front page
mn: Толгой хуудас

en: Revert
mn: Буцаах

en: People
mn: Хүмүүс
