Meta tags (7.x-1.0-alpha8) - en to pa translation catalogue (14 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Author
pa: ਲੇਖਕ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Article
pa: ਲੇਖ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Book
pa: ਕਿਤਾਬ

en: Export
pa: ਨਿਰਯਾਤ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: All
pa: ਸਭ

en: Profile
pa: ਪਰੋਫਾਇਲ

en: People
pa: ਲੋਕ
